GTFS Utilities (2.0.0) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Currency
lv: Valūta

en: error
lv: kļūda

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: default
lv: noklusējums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: View
lv: Skatīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Price
lv: Cena

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Route
lv: Maršruts

en: Direction
lv: Virziens

en: Directions
lv: Virzieni

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
