GTFS Utilities (2.0.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: error
mn: алдаа

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: default
mn: Үндсэн

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Insert
mn: Оруулах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Direction
mn: Чиглэл
