GTFS Utilities (2.0.0) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: error
ne: त्रुटि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Revision
ne: संशोधन

en: Route
ne: मार्ग

en: Direction
ne: दिशा
