GTFS Utilities (2.0.0) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: error
nn: feil

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: default
nn: standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Insert
nn: Set inn

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Price
nn: Pris

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Direction
nn: Retning

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
