GTFS Utilities (2.0.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Direction
or: ଦିଗ
