GTFS Utilities (2.0.0) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: error
os: рæдыд

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: View
os: Фенд

en: Filename
os: Файлы ном
