GTFS Utilities (2.0.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: default
ps: تلواله

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Revision
ps: بياكتون
