GTFS Utilities (2.0.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Direction
si: දිශාව
