GTFS Utilities (2.0.0) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: error
sl: napaka

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: default
sl: privzeto

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Price
sl: Cena

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Direction
sl: Smer
