GTFS Utilities (2.0.0) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: error
sq: gabim

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Direction
sq: Orientimi

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
