GTFS Utilities (2.0.0) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Price
sr: Цена

en: Changed
sr: Промењен

en: Route
sr: Рута

en: Direction
sr: Смер

en: Payment Method
sr: Начин плаћања
