GTFS Utilities (2.0.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: error
te: సమస్య

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: default
te: అప్రమేయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం

en: Direction
te: దిశ
