GTFS Utilities (2.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Direction
ug: يۆنىلىش
