GTFS Utilities (2.0.0) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Currency
ur: کرنسی

en: error
ur: نقص

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: ID
ur: شناخت

en: Route
ur: روٹ

en: Direction
ur: سمت
