GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Node
ast: Noyu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Not enabled
ast: Ensin activar
