GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Node
bg: Материал

en: Not enabled
bg: Неактивен
