GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Node
bs: Nod

en: Global
bs: Globalni

en: Not enabled
bs: Nije omogućen
