GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Owner
ca: Propietari

en: OR
ca: O

en: Entity
ca: Entitat

en: AND
ca: I

en: Plugin
ca: Connector

en: Examples
ca: Exemples

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: @label (disabled)
ca: @label (inhabilitat)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ca: Esteu segur que voleu eliminar @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
ca: S'ha eliminat @entity-type %label.
