GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Tags
es: Etiquetas

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Summary
es: Resumen

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Statistics
es: Estadísticas

en: User
es: Usuario

en: Configure
es: Configurar

en: Node
es: Nodo

en: Owner
es: Propietario

en: OR
es: O

en: Entity
es: Entidad

en: AND
es: Y

en: Plugin
es: Extensión

en: Enable debugging
es: Habilitar depuración

en: Examples
es: Ejemplos

en: Overrides
es: Sobreescrituras

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Not enabled
es: No activado

en: Edit @label
es: Editar @label

en: Plugin Id
es: ID del plugin

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
es: ¿Está seguro de que desea eliminar la condición @label ?

en: Add Condition
es: Añadir condición

en: @label (disabled)
es: @label (desactivado)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
es: Esta seguro que desea eliminar @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
es: @entity-type %label ha sido eliminado.
