GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Node
gl: Nodo

en: Owner
gl: Propietario

en: OR
gl: OU

en: Entity
gl: Entidade

en: AND
gl: E

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Examples
gl: Exemplos

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Not enabled
gl: Desactivado
