GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
