GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Node
ku: گرێ

en: Owner
ku: خاوەن

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
