GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Node
lt: Mazgas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Entity
lt: Esybė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Global
lt: Globalus

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Not enabled
lt: Neįjungta
