GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy
