GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: OR
ps: او

en: AND
ps: او

en: Plugin
ps: لګون
