GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Tags
ru: Теги

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: Form ID
ru: ID формы

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: Configure
ru: Настроить

en: Node
ru: Материал

en: Owner
ru: Владелец

en: OR
ru: ИЛИ

en: Entity
ru: Сущность

en: AND
ru: И

en: Plugin
ru: Плагин

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Examples
ru: Примеры

en: Overrides
ru: Переопределенные

en: Global
ru: Глобальный

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Edit @label
ru: Редактирование @label

en: Container ID
ru: ID контейнера

en: Plugin Id
ru: Плагин

en: @label (disabled)
ru: @label (отключено)

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label?
ru: Вы действительно хотите удалить @entity-type %label?

en: The @entity-type %label has been removed.
ru: @entity-type %label был(а) удалена.

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y
ru: d.m.Y
