GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Node
sk: Uzol

en: Owner
sk: Vlastník

en: OR
sk: ALEBO

en: Entity
sk: Entita

en: AND
sk: A

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Examples
sk: Príklady

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Global
sk: Globálny

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Not enabled
sk: Nie je povolené
