GTM dataLayer (2.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: Owner
sl: Lastnik

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
