GTM dataLayer (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Examples
ne: उदाहरण
