GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Node
be: Вузел

en: OR
be: АЛЬБО

en: Entity
be: Сутнасць

en: AND
be: І

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Not enabled
be: Ня ўключаны
