GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: AND
bo: དང་།

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
