GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Node
el: Κόμβος

en: OR
el: Ή

en: Entity
el: Οντότητα

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Global
el: Καθολικό

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: @label (disabled)
el: @label (απενεργοποιημένο)
