GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Node
eu: Nodoa

en: OR
eu: EDO

en: Entity
eu: Entitatea

en: AND
eu: ETA

en: Examples
eu: Adibideak

en: Global
eu: Globala

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Not enabled
eu: Ezgaitua
