GTM dataLayer (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Examples
my: ဥပမာများ
