GTM dataLayer (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
