GTmetrix (1.1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Development
de: Entwicklung

en: Never
de: Nie

en: API key
de: API-Key

en: About
de: Über

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
de: Benötigt eine korrekt konfigurierte <a href=":cron">Cron-Wartungs-Aufgabe</a>.
