GTmetrix (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Development
ja: 開発

en: Never
ja: なし

en: About
ja: アバウト

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
ja: 正しく設定された<a href=":cron">クロンメンテナンスタスク</a>が必要です。
