GTmetrix (1.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Development
da: Udvikling

en: Never
da: Aldrig

en: API key
da: API-nøgle

en: About
da: Om

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
da: Kræver at <a href=":cron">cron er indstillet korrekt</a>.
