GTmetrix (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Never
nl: Nooit

en: API key
nl: API-sleutel

en: About
nl: Over

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
nl: Hiervoor is een correct ingestelde<a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> vereist.
