GTmetrix (1.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Development
sk: Vývoj

en: Never
sk: Nikdy

en: API key
sk: API kľúč

en: About
sk: Informácie o
