Translate Drupal with GTranslate (3.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: General
da: Generelt

en: Position
da: Placering

en: Languages
da: Sprog

en: Color scheme
da: Farvevalg

en: Multilingual
da: Sprog

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS
