Translate Drupal with GTranslate (3.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: General
fa: عمومی

en: Position
fa: موقعیت

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: Multilingual
fa: چند زبانه
