Translate Drupal with GTranslate (3.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Languages
fi: Kielet

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Multilingual
fi: Monikielinen
