Translate Drupal with GTranslate (3.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: General
fr: Général

en: Languages
fr: Langues

en: Color scheme
fr: Schéma de couleurs

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Custom CSS
fr: CSS personnalisée
