Translate Drupal with GTranslate (3.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: General
pl: Ogólne

en: Position
pl: Pozycja

en: Languages
pl: Języki

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Accessibility
pl: Dostępność
