Translate Drupal with GTranslate (3.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: General
tr: Genel

en: Position
tr: Konum

en: Languages
tr: Diller

en: Color scheme
tr: Renk şeması

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Custom CSS
tr: Özel CSS
