Translate Drupal with GTranslate (3.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: General
ru: Общий

en: Position
ru: Позиция

en: Languages
ru: Языки

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: GTranslate
ru: Модуль GTranslate
