Translate Drupal with GTranslate (3.0.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Position
es: Posición

en: Languages
es: Idiomas

en: Color scheme
es: Esquema de colores

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Custom CSS
es: CSS personalizado
