Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: General
et: Üldine

en: Position
et: Asukoht

en: Languages
et: Keeled

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Accessibility
et: Vaegnägijale
