Translate Drupal with GTranslate (3.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: General
eu: Orokorra

en: Position
eu: Kokapena

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna
